O NAS

7 Dla Ogrodu to to przede wszystkim ludzie - osobowości, które charakteryzuje i łączy pasja do ogrodnictwa oraz architektury. Dzięki atmosferze współpracy, ścierania się różnych wizji poszczególnych indywidualności, we wzajemnym poszanowaniu, wykraczamy poza schematy, uciekając od standardowych rozwiązań.

Pracownia projektowa zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Firma jest kontynuacją rodzinnej tradycji ogrodniczej sięgającej 1972 roku. Misja firmy opiera się na dzieleniu z drugim człowiekiem radością, jaką niesie ogród. Pragniemy za pomocą swojej pracy i wiedzy tworzyć przestrzenie piękne i użyteczne, dopasowane do charakteru miejsca oraz oczekiwań klienta.

Do tej pory wykonaliśmy ponad 200 projektów i realizacji ogrodów prywatnych, ale również przestrzeni publicznych i zieleni komercyjnej głównie na terenie województwa pomorskiego.

 

W 2017 roku nasza realizacja otrzymała I miejsce w Plebiscycie Polski Krajobraz 2016

Również w 2017 roku nasz ogród otwierał premierową serię programu Nowa Maja w Ogrodzie na kanale HGTV

Rok 2017 to również występ Mateusza w roli eksperta w programie Akademia Ogrodnika

W 2018 roku Maja w Ogrodzie odwiedziła kolejny nasz ogród ...

 

mgr Mateusz Dobbek

Założyciel i właściciel firmy 7 DLA OGRODU. Odpowiada za dział realizacji ogrodów, koordynuje wszystkie działania ekip wykonawczych.

Absolwent wydziału zarządzania UG o specjalizacji finanse i rachunkowość, ale również z wykształcenia inż. architekt krajobrazu.

Hobbystycznie zajmuje się budową stron internetowych. Miłośnik serialu "Gra o Tron". Ciągle obiecuje sobie, że jak znajdzie wolny czas to będzie więcej podróżował.  

mgr inż. arch. kraj. Agata Niedziałek

Projektant, prowadzi pracownię projektową firmy 7 DLA OGRODU oraz kanał Ogrody z Rudą na YouTube.

Absolwentka architektury krajobrazu na SGGW w Warszawie. Pracę magisterską pisała w dziedzinie planowania przestrzennego.

Niepoprawna optymistka - lekko zakręcona, przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Wolny czas poświęca na jazdę konną. Miłośniczka kotów, zwłaszcza swoich kotek norweskich - Arii oraz Flory.

inż. arch. kraj. Grzegorz Guz

Projektant w firmie 7 DLA OGRODU, specjalizuje się w grafice komputerowej oraz projektach elementów małej architektury.

 Absolwent architektury krajobrazu na SSW w Sopocie. Swoją wiedzę uzupełniał poprzez liczne kursy i studia podyplomowe w zakresie grafiki komputerowej.

Jak tylko nadarzy się możliwość to z sentymentem wraca w góry. Miłośnik gier planszowych, a w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę. 

 

Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online ->projektowanie ogrodów online

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 70 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych ogrodów ustalimy po rozmowie z Tobą indywidualnie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew