Ogród pokazowy

Ogród pokazowy powstał jako efekt współpracy trzech firm: 7 DLA OGRODU, ORLEX BETON oraz LIBET. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie budowy ogrodu i wszystkich aspektów związanych z zagospodarowaniem działki.

Jego realizacja odbywała się na projekcie naszej pracownii 7 DLA OGRODU pod czujnym okiem naszych architektów krajobrazu. Myśl przewodnią stanowi podział przestrzeni na mniejsze wnętrza ogrodowe, zaranżowane w różnych stylach, które spina przebiegająca środkiem główna aleja spacerowa. Ogrody stały się pretekstem do przedstawienia materiałów, a zwłaszcza kostek szlachetnych, roślinności i kamieni w połączeniu z małą architekturą.

Taka prezentacja pozwoli zaoszczędzić Twój czas, zaczerpniesz inspiracji i dokonasz świadomego wyboru. W razie wątpliwości pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Poinformujemy o wadach i zaletach materiałów, opracujemy technologię wykonania oraz zadbamy o aspekt wizualny całości.

Ogród pokazowy można odwiedzać 7 dni w tygodni, od świtu do zmierzchu. Naszą pomocą służymy w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00 oraz w soboty od 7:00 do 12:00. 

Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online ->projektowanie ogrodów online

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 70 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych ogrodów ustalimy po rozmowie z Tobą indywidualnie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew