Projekty elementów małej architektury

Projektowanie ogrodów nie ogranicza się tylko do doboru gatunków roślin i miejsca ich posadzenia. 7 Dla Ogrodu proponuje kompleksowe podejście w projektowaniu przestrzeni. Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie elementy małej architektury dopasowane na miarę Twoich potrzeb.

 

     

Dobrze przemyślany ogród z dopasowaną zabudową może ochronić nas przed słońcem w upalne dni, osłonić przed wścibskim okiem sąsiada, czy stworzyć przyjazną przestrzeń zabawie Twoim dzieciom. Nie zawsze łatwo jest wkomponować dodatkowo coś w przyszłości. Lepiej przewidzieć to na etapie projektu całościowego.

Wokół domu znajdują się często budynki, budowle i sprzęty, które ułatwiają nam korzystanie z ogrodu oraz utrzymanie porządku. Ich estetyczny wygląd, odpowiednie proporcje i forma nawiązująca do domu muszą oddawać charakter miejsca. Trudno wyobrazić sobie nowoczesny dom z płaskim dachem, a zaraz obok stojącą altanę krytą strzechą. W celu stworzenia spójnej przestrzeni ogrodowej, przychodzimy Ci z pomocą.   

Jeśli wyrazisz taką potrzebę zaprojektujemy Ci:

  • ogrodzenie/ zabudowę na śmietnik,
  • pomieszczenie gospodarcze/ drewutnię/ wiatę,
  • altanę/ kuchnię letnią z grillem i wędzarnią/ zabudowę/ ocieniacz/ pergolę/ piwniczkę na wino, przetwory i warzywa,
  • plac zabaw dla dzieci
  • warzywnik/ zielnik


 

Dzięki naszej współpracy ze specjalistami otrzymasz również możliwość skonsultowania projektu i omówienia detali na spotkaniu w naszym biurze wraz z wyceną i opcją wykonawstwa.

 

czytaj także:
Artykuł
2020-10-20

Kiedy rozpocząć projektowanie ogrodu?

Artykuł
2020-10-20

Projekty ogrodów online w Polsce i zagranicą

Chcesz zaprojektować z nami swój ogród w innej części Polski lub poza jej granicami - np. w Szwecji, Niemczech, Danii, Norwegii, Holandii? Dla nas nie stanowi to większego problemu!

Artykuł
2020-10-20

Po co komu projekt nawadniania?

Wykonanie projektu nawadniania w naszej pracowni pozwoli Ci uzyskać projekt wykonawczy instalacji. Zaznaczamy na nim źródło wody, studzienki z elektrozaworami, sterownik, wyłącznik deszczowy, zraszacze, linie kroplujące oraz proponowany przebieg rur. Projekt powstaje na podstawie wyliczeń spadku ciśnienia przy danym ciśnieniu na wyjściu i wydajności źródła wody wraz z doborem odpowiednich zraszaczy oraz dysz do nich. 

     

Artykuł
2020-10-20

Dlaczego projekt ogrodu jest potrzebny

Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online ->projektowanie ogrodów online

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 70 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych ogrodów ustalimy po rozmowie z Tobą indywidualnie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew