Projekty ogrodów online w Polsce i zagranicą

Chcesz zaprojektować z nami swój ogród w innej części Polski lub poza jej granicami - np. w Szwecji, Niemczech, Danii, Norwegii, Holandii? Dla nas nie stanowi to większego problemu!

 

Koszty projektu

Każdorazowo koszt projektu ogrodu jest ustalany indywidualnie i powiększony o koszty związane z jednorazową wizją lokalną na inwestycji. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Mówimy biegle w języku angielskim. Oferta i projekt również mogą być przygotowane po angielsku.

Sposób współpracy

Warunkiem wykonania odpowiedniej jakości projektu ogrodu przez naszą pracownię jest wizyta na miejscu inwestycji, którą projektujemy i dyskusja z Tobą na temat Twoich oczekiwań i naszych spostrzeżeń.

Pozostałe spotkania możemy odbyć już przez komunikator intenetowy (np. Skype), który umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, kontakt wzrokowy poprzez kamerę internetową oraz udostępnianie ekranu komputera. W ten sposób możemy zaprezentować Ci naszą koncepcję oraz wysłuchać Twoich uwag.

Przed każdym spotkaniem otrzymasz od nas materiały na swoją skrzynkę mailową, abyś mógł przejrzeć i przeanalizować materiały. Godziny spotkań dopasujemy do Ciebie.

Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość odbycia wszystkich spotkań u Ciebie, w dowolnej części Polski lub zagranicą.

Organizacja i transport materiałów

Zorganizujemy i przywieziemy Ci wszystkie niezbędne materiały do budowy Twojego ogrodu. Jesteśmy w stanie zebrać i wysłać do Ciebie:

- architekturę betonową (kostki, płyty, palisady),

- gres porcelanowy,

- rośliny,

- konstrukcje i elementy stolarskie ( w częsciach),

- elementy systemu automatycznego nawadniania,

- elementy ze stali (np. ogrodzenia),

- materiały elektryczne,

- ziemia do roślin, kora sosnowa i wiele innych.

Wszystkie elementy przed wysyłką zostaną przez nas sprawdzone. Otrzymasz również szczegółowe wytyczne dotyczące zabudowy i wspracie techniczne.

 

Realizacja ogrodu

Jeżeli wyrazisz chęć założenia ogrodu w innym województwie lub zagranicą przygotujemy ofertę na kompleksową realizację inwestycji. Musisz liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów, zwłaszcza związanych z transportem i noclegami. 

Postaramy się, aby cała inwestycja przebiegła maksymalnie szybko i sprawnie. Przed przystąpieniem do realizacji przygotujemy szczegółowy harmonogram prac.

 

czytaj także:
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online ->projektowanie ogrodów online

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 70 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych ogrodów ustalimy po rozmowie z Tobą indywidualnie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew