Projektowanie ogrodów Trójmiasto

Projekt ogrodu z sauną kontenerową w Trójmieście

Konceptem na ten ogród było połączenie tak popularnych w naszym zawodzie pojęć formy i funkcji. Całość założenia opiera się na liniach prostych wydzielających wnętrza w ogrodzie. Można by rzec, że każdy z domowników znajdzie tam kąt dla siebie. Oprócz części wspólnej w postaci altany zabudowanej panelami z cortenu, paleniska z ławkami oraz przytulonego do budynku ogrodu zimowego, znalazło się także miejsce na plac zabaw czy przestrzeń do relaksu dedykowana rodzicom. Szczególną uwagę przykuwa urokliwy kącik wypoczynkowy ze starej cegły na planie koła oraz perełka – domek kontenerowy z sauną i jacuzzi. Znalazło się tu także ukryte pod żaglem miejsce na hamak. Dla miłośników świeżych owoców i warzyw zaangażowaliśmy kilka drewnianych skrzyń. Pomimo tak licznych przestrzeni całość nie wydaje się przeładowana i ciężka. Oddechem jest w tym przypadku duży trawnik oraz nasadzenia oddzielające poszczególne strefy. Zastosowane nawierzchnie występują w różnych odcieniach szarości, co idealnie wpisuje się w klimat brązów zastosowanych przez nas w małej architekturze ogrodu, nadzwyczajnie ją uzupełniając. Całość daje poczucie ciepła, komfortu i prywatności. Jest to idealna przestrzeń na liczne spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew