ZAKŁADANIE OGRODÓW GDAŃSK

GEOMETRYCZNY OGRÓD Z BIAŁYMI KULAMI

Koncepcja ogrodu opiera się na geometrycznych kształtach rabat nawiązujących do architektury budynku. W ogrodzie wkomponowaliśmy niewielkie tarasy, które efektywnie połączyliśmy z płytami betonowymi maxima, umieszczonymi w białym grysie. Dobrana przez nas roślinność składa się ozdobnych gatunków i odmian o oryginalnym pokroju. Elementem nadającym charakter ogrodu są strzyżone cisy, bukszpan formowany w kule, liatra kłosowa oraz kosodrzewina. Aby skontrastować roślinność o ciemnozielonych barwach wypełniliśmy niektóre przestrzenie wokół roślin białym grysem. Dodatkowo po obu stronach ogrodu, zaproponowaliśmy elementy małej architektury ogrodowej w postaci białych kul betonowych, które dopełniają całość. 

Aby zobaczyć film z tej realizacji kliknij w link: https://www.youtube.com/watch?v=xFfeqfHvEio

 

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew