ZAKŁADANIE OGRODU TRÓJMIASTO

Nowoczesny ogród z brzozami

Koncepcja ogrodu opiera się na prostych, geometrycznych kształtach. W ogrodzie królują brzozy, które inwestorzy postanowili zostawić, ze względu na ich piękno i pokaźną wysokość. Szeroka paleta szarości zastosowana w materiałach (kostek, płyt, cegieł) przeważa w założeniu, ujednolica ją i tym samym podkreśla zieleń zastosowaną w ogrodzie. Ogromny podjazd, liczne donice, schody oraz tarasy wykonane z płyt ceramicznych i kostki zachwycają precyzyjnością wykonania. Przestrzeń sprawia wrażenie uporządkowanej i czystej. Nasadzeń roślinności jest tu stosunkowo niewiele (nie licząc istniejących już na działce brzóz), stanowi ona jedynie uzupełnienie części przy podjazdowej i przy tarasowej.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew