PROJEKT OGRODU GDAŃSK

Ogród leśny bez granic

Projekt ogrodu opracowaliśmy bazując na nowoczesnej bryle budynku i działce z istniejącym drzewostanem. Jest to ogród o charakterze leśnym, bez wyraźnie wyznaczonych granic, który delikatnie przechodzi w otaczający go naturalny las sosnowy. Elementy drewniane występujące na elewacji budynku powtarzają się w małej architekturze ogrodu i powierzchniach tarasów. Natomiast ciemną kolorystykę powtórzyliśmy w elementach murowanych, takich jak murki, donice czy siedziska. Główne osie kompozycyjne założenia wyznaczają dwa oryginalne zbiorniki wodne o geometrycznych kształtach, w których zatopiliśmy olbrzymie donice z drzewami. Dopełnieniem całego założenia jest roślinność cieniolubna, wijąca się w cieniu drzew i betonowych ścieżek. Bajkowego charakteru oddaje oświetlenie podkreślające ciekawe akcenty. Ten magiczny ogród jest idealnie skomponowany dla miłośników dzikiej natury.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew