Projektowanie ogrodów Lębork

Odważny projekt ogrodu "czterech żywiołów" w Lęborku

Prezentujemy Wam założenie ogrodowe opierające się na minimalistycznym budynku zbudowanym z dwóch surowych brył. Wyznacznikiem w projekcie ogrodu była dla nas oś widokowa biegnąca od wejścia na działkę, poprzez budynek w postaci przeszkleń i dalej w formie cieku wodnego zbiegającego kaskadowo, zwieńczonego rzeźbą. Ogród właściwy wyznaczają trzy poziomy. Górny poziom zajmują: taras wypoczynkowy,  basen o nieregularnym kształcie i rabata wielogatunkowa. Środkowa część to duża połać trawnika przecięta ścieżką i elementem wodnym. Najniższy poziom dzielą: część leśna z drewnianym podestem, z której schodami przechodzimy do wgłębnika z biokominkiem otoczonego wodą. Na końcu ścieżki znajduje się urocza altana z kuchnią letnią, o prostej formie z drewnianymi wstawkami. Czystą formę zachowaliśmy dzięki ujednoliceniu materiałów: ścieżek, murków oraz schodów wykonanych z wielkoformatowych płyt betonowych i betonu, a tarasy z postarzanego drewna. Harmonii nadaje roślinność. Dominują tu trawy, byliny i strzyżone formy drzew. Z pewnością każdy znajdzie w tym ogrodzie idealne miejsce dla siebie.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew