Projektowanie ogrodów Rumia

Nieskomplikowany projekt ogrodu z kuchnią letnią w Rumi

Ten magiczny, niewielkich rozmiarów ogród mieści się w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej.
Pokaźnych rozmiarów taras z drewnianą pergolą stanowi główne miejsce spędzania wolnego czasu. W zaprojektowanej przez nas murowanej kuchni letniej umieściliśmy duży stół z krzesłami, a tuż obok drewnianą kratę z efektownie przebarwiającym się na jesień pnączem. Na ścieżki, taras z kostki oraz murki zaproponowaliśmy materiał w palecie szarości, który doskonale wpisuje się w klimat miejsca i komponuje z zastosowanym drewnem. Część nasadzeń zaaranżowaliśmy w podwyższonych donicach, tworząc przytulne wnętrze ogrodowe z kuchnią letnią. W ogrodzie królują trawy ozdobne, lawenda, sosny górskie, hortensje bukietowe oraz najciekawsze – formowane palmety roślinne przysłaniające ogród od sąsiadów. Tworzą one istne, żywe ekrany roślinne. Całość kompozycji zachowaliśmy jest w spójnych i harmonijnych kształtach.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew