Projektowanie ogrodów Kartuzy

Projekt dużego ogrodu ze strefą leśną i warzywnikami w Kartuzach

Spacer pod koronami brzóz, popołudniowa drzemka w lesie czy wieczór na wygodnej kanapie z widokiem na piękny ogród? W tym miejscu jest to możliwe. Zgodnie z życzeniem klienta powstała tu duża strefa warzywno-owocowa z pokaźnych rozmiarów szklarnią oraz skrzyniami na warzywa. Obszerny podjazd z opcjonalnym miejscem do gry w kosza oraz ścieżki poprowadzone na około domu zostały zaproponowane z kostki brukowej w stosowanych kolorach szarości. Nad całością założenia dominuje podniesiony, drewniany taras otoczony murkami. Ciekawym akcentem znajdującym się w strefie przy tarasowej jest element wodny w postaci trzech wylewek. Szum wody wprowadzi nas w spokojny nastrój po trudach dnia codziennego.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew