Zakładanie ogrodów Gdynia

Małe jest piękne - przebudowa ogrodu przy szeregowcu w Gdyni

Ten niewielkich rozmiarów ogród stanowi świetny przykład stworzenia przytulnego miejsca na około 200 metrach kwadratowych. Otwarta od ulicy przestrzeń i przesunięcie ogrodzenia do linii budynku sprawiło, iż front oprócz dekoracyjnych donic z nasadzeniami i wygodnego wejścia do domu zyskał także bardzo funkcjonalne miejsce parkingowe. Drewniana zabudowa przeprowadza nas do magicznej przestrzeni, w której każdy z domowników znajdzie kącik dla siebie. Dekoracyjna konstrukcja z wisterią, wygodny hamak oraz taras z kompletem wypoczynkowym zachęcają do spędzania czasu w ogrodzie. Jednak nie to decyduje o wyjątkowym klimacie, który w nim panuje. Najważniejszy jest detal. Szkliwione, niebieskie donice, rzeźby smukłych ptaków czy wiszące na hamaku lampiony - czarują, dodają uroku i wprowadzają niemal baśniowy nastrój. 

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew