Zakładanie ogrodów Gdynia

Małe jest piękne - przebudowa ogrodu przy szeregowcu w Gdyni

Ten niewielkich rozmiarów ogród przy zabudowie szeregowej stanowi przykład aranżacji przytulnej przestrzeni. Do budowy ogrodu wykorzystaliśmy drewno oraz beton pod różnymi postaciami.

Otwarta od ulicy przestrzeń i przesunięcie ogrodzenia do linii budynku sprawiło, iż front oprócz dekoracyjnych donic z nasadzeniami i wygodnego wejścia do domu zyskał także bardzo funkcjonalne miejsce parkingowe.

Drewniana zabudowa przeprowadza nas do magicznej przestrzeni, w której każdy z domowników znajdzie kącik dla siebie. Dekoracyjna, drewniana konstrukcja z wisterią, wygodny hamak oraz taras z kompletem wypoczynkowym zachęcają do spędzania czasu w ogrodzie. Taras kryje w sobie ukryty szczegół - miejsce na posadzenie perełki roślinnej. Kolejny ciekawy element ogrodu to niskie ekrany roślinne z ostrokrzewu, chroniące prywatność Inwestorów i podkreślające magiczny klimat ogrodu. Znajdziemy tutaj również murki zbudowane w formie podniesionych donic czy ozdobnej ścianki. Jednak nie to decyduje o wyjątkowym klimacie, który w nim panuje. Najważniejszy jest detal. Szkliwione, niebieskie donice, rzeźby smukłych ptaków czy wiszące na hamaku lampiony - czarują, dodają uroku i wprowadzają niemal baśniowy nastrój. 

powrót

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura