Zakładanie ogrodów pomorskie

Ogród wypoczynkowy bez trawnika nad morzem w pomorskie

Główny zamysłem było stworzenie przez nas ogrodu pozbawionego trawnika. Swobodną kompozycję uzupełniliśmy roślinnością o luźnym, przewisającym pokroju w postaci okazałych traw, funkii i bluszczu, które nadają lekkości i naturalności założeniu. W okresie lata rozkwitają jeżówki, liatry, rudbekie, rozchodniki i wiele innych bylin. Sąsiedztwo lasu sosnowo brzozowego skłoniło nas do zastosowania brzóz oraz kosodrzewin na ogrodzie. Podczas budowy założenia korzystaliśmy z materiałów tożsamych na elewacji. Wykorzystaliśmy cegłę ręcznie formowaną w ogrodzeniu i altanie, drewno na kuchnię letnią oraz przęsła. W nawierzchni uniknęliśmy betonu, skupiając się na kamieniu oraz nawierzchnia wodoprzepuszczalnej Hansegrand. Elementem charakterystyczny w ogrodzie tworzy półkoliste, przeszklone jacuzzi. W narożniku działki usytuowaliśmy hamak z konstrukcją, po której wspina się ochoczo rdest auberta.

Aby zobaczyć film z tej realizacji kliknij w link:https://www.youtube.com/watch?v=OWSW_K1uv8M

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew