Zakładanie ogrodów Trójmiasto

Ogród na dziewięciometrowej skarpie w Trójmieście

Nietypowy ogród kontrastujący z nowoczesną architekturą budynku- to sformułowanie najlepiej określa prezentowane założenie. Mimo prostych linii kompozycyjnych nie ma on nowoczesnego charakteru. Duża różnica wysokości sprawiła, że został on podzielony na tarasy, z których każdy pełni funkcję wypoczynkową. Nawierzchnie i murki w ogrodzie powstały z piaskowca. Dodatkowo stopnie między tarasami zostały wykonane z postarzanych, dębowych beli. To właśnie piaskowiec i drewno nadają tej przestrzeni przytulności i naturalności. A wszystko to w otoczeniu cudownej gamy roślin od drzew, poprzez krzewy, aż do bylin. Ciekawostką są ogrzewane domki dla kotów umieszczone na najniższym tarasie ogrodu.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew