Architekt krajobrazu

zawód interdyscyplinarny (łączący wiele dziedzin nauk przyrodniczych, artystycznych, inżynierskich, socjologicznych), polegający na realizacji, na zlecenie zamawiającego, obiektów architektury krajobrazu.

Mateusz Dobbek
mgr Mateusz Dobbek
Agata Niedziałek
mgr inż. arch. kraj. Agata Niedziałek
Grzegorz Guz
inż. arch. kraj. Grzegorz Guz
7 Dla Ogrodu to to przede wszystkim ludzie - osobowości, które charakteryzuje i łączy pasja do ogrodnictwa oraz architektury. Dzięki atmosferze współpracy, ścierania się różnych wizji poszczególnych indywidualności, we wzajemnym poszanowaniu, wykraczamy poza schematy, uciekając od standardowych rozwiązań.
Krótko o nas
Pracownia projektowa zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Firma jest kontynuacją rodzinnej tradycji ogrodniczej sięgającej 1972 roku. Misja firmy opiera się na dzieleniu z drugim człowiekiem radością, jaką niesie ogród. Pragniemy za pomocą swojej pracy i wiedzy tworzyć przestrzenie piękne i użyteczne, dopasowane do charakteru miejsca oraz oczekiwań klienta
Czy możesz nam zaufać?
15lat doświadczenia
342projektów i realizacji
100% zaangażowania
Do tej pory wykonaliśmy ponad 340 projektów i realizacji ogrodów prywatnych, ale również przestrzeni publicznych i zieleni komercyjnej głównie na terenie województwa pomorskiego. Aby zobaczyć pełną galerię naszych projektów odwiedź zakładkę PORTFOLIO
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych ogrodów ustalimy po rozmowie z Tobą indywidualnie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew