Architekt krajobrazu

Nasz zespół projektowy liczy w tej chwili kilka osób. Poznajmy się lepiej!

Jesteśmy architektami krajobrazu

7 Dla Ogrodu to przede wszystkim ludzie - osobowości, które charakteryzuje i łączy pasja do ogrodnictwa oraz architektury. Dzięki atmosferze współpracy, ścierania się różnych wizji poszczególnych indywidualności, we wzajemnym poszanowaniu, wykraczamy poza schematy, uciekając od standardowych rozwiązań.

architekt krajobrazu
MATEUSZ DOBBEK

Właściciel 7 DLA OGRODU, odpowiada za dział realizacji ogrodów, koordynuje wszystkie działania ekip wykonawczych. Absolwent wydziału zarządzania UG o specjalizacji finanse i rachunkowość oraz absolwent architekt krajobrazu na SSW w Sopocie. Uwielbia podróże oraz wszelką aktywność fizyczną.

ANNA PISKORZ

Kierownik biura projektowego, architekt krajobrazu - dba o to, by wszystko chodziło jak w zegarku. Absolwentka architektury krajobrazu na UWM w Olsztynie. Wolny czas dzieli między dwie pasje: sport i taniec. Posiadaczka słodkiego maltańczyka Gucia. Wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

TOMASZ JAROSZEWICZ

Kierownik realizacji, odpowiedzialny za nadzór i realizację ogrodów w tematach budowlanych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami. Zgrywa w czasie ekipy budowlane oraz dba o transport materiałów na budowę ogrodu. Prywatnie zapalony cyklista i koneser dobrego stylu.

MARTYNA SZELA

Kierownik ds. zieleni, zajmuje się wyborem oraz sprowadzaniem roślin ze szkółek na realizowane ogrody. Rozstawia zieleń, koordynuje działania ekip w terenie oraz nadzoruje prawidłowość prac w ogrodzie. Dba o szczegóły. Absolwentka architektury krajobrazu UWM w Olsztynie. Pasjonatka florystyki oraz miłośniczka kryminałów, zwłaszcza podcastów o tej tematyce.

GRZEGORZ GUZ

Projektant, specjalizuje się w grafice komputerowej oraz projektach elementów małej architektury. Absolwent architektury krajobrazu na SSW w Sopocie. Swoją wiedzę uzupełniał poprzez liczne kursy i studia podyplomowe w zakresie grafiki komputerowej. Jak tylko nadarzy się możliwość to z sentymentem wraca w góry. Miłośnik gier planszowych, a w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę.

KLAUDIA WALOCH

Projektantka, odpowiedzialna za koncepcje ogrodów, projekty zieleni oraz wizualizacje. Absolwentka studiów I stopnia na kierunku architektura krajobrazu Politechniki Bydgoskiej oraz II stopnia gospodarki przestrzennej na Politechnice Gdańskiej. Jej wielką pasją jest tenis ziemny. Lubi podróżować i obcować z przyrodą. W wolnych chwilach odkrywa nieznane zakątki Hiszpanii.

doświadczenie realizacyjne ogrodu
JULIA GRITSUK

Architekt, absolwent Białoruskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego (BNTU) w Mińsku. Uwielbia projektować malownicze dzikie ogrody. A kiedy ma wolny czas, bierze do ręki pędzel i przenosi naturę na płótno.

doświadczenie realizacyjne ogrodu
MAŁGORZATA KUCZEROWSKA

Projektantka, absolwentka architektury krajobrazu na SANS w Sopocie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie grafiki komputerowej i multimediów. Poza pracą fascynuje się rękodziełem i wędrówkami górskimi.

Krótko o nas
doświadczenie realizacyjne ogrodu
Pracownia projektowa zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Firma jest kontynuacją rodzinnej tradycji ogrodniczej sięgającej 1972 roku. Misja firmy opiera się na dzieleniu z drugim człowiekiem radością, jaką niesie ogród. Pragniemy za pomocą swojej pracy i wiedzy tworzyć przestrzenie piękne i użyteczne, dopasowane do charakteru miejsca oraz oczekiwań klienta
Czy możesz nam zaufać?
15lat doświadczenia
ponad 600projektów i realizacji
100% zaangażowania
Do tej pory wykonaliśmy ponad 600 projektów i realizacji ogrodów prywatnych, ale również przestrzeni publicznych i zieleni komercyjnej głównie na terenie województwa pomorskiego. Aby zobaczyć galerię naszych projektów odwiedź zakładkę PORTFOLIO

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura