Architekt krajobrazu

Mateusz Dobbek
mgr Mateusz Dobbek
Założyciel i właściciel firmy 7 DLA OGRODU. Odpowiada za dział realizacji ogrodów, koordynuje wszystkie działania ekip wykonawczych. Absolwent wydziału zarządzania UG o specjalizacji finanse i rachunkowość, ale również z wykształcenia inż. architekt krajobrazu. Hobbystycznie zajmuje się budową stron internetowych. Miłośnik serialu "Gra o Tron". Ciągle obiecuje sobie, że jak znajdzie wolny czas to będzie więcej podróżował.
Agata Niedziałek
mgr inż. arch. kraj. Agata Niedziałek
Projektant, prowadzi pracownię projektową firmy 7 DLA OGRODU oraz kanał Ogrody z Rudą na YouTube. Absolwentka architektury krajobrazu na SGGW w Warszawie. Pracę magisterską pisała w dziedzinie planowania przestrzennego. Niepoprawna optymistka - lekko zakręcona, przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Wolny czas poświęca na jazdę konną. Miłośniczka kotów, zwłaszcza swoich kotek norweskich - Arii oraz Flory.
Grzegorz Guz
inż. arch. kraj. Grzegorz Guz
Projektant w firmie 7 DLA OGRODU, specjalizuje się w grafice komputerowej oraz projektach elementów małej architektury. Absolwent architektury krajobrazu na SSW w Sopocie. Swoją wiedzę uzupełniał poprzez liczne kursy i studia podyplomowe w zakresie grafiki komputerowej. Jak tylko nadarzy się możliwość to z sentymentem wraca w góry. Miłośnik gier planszowych, a w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę.
7 Dla Ogrodu to to przede wszystkim ludzie - osobowości, które charakteryzuje i łączy pasja do ogrodnictwa oraz architektury. Dzięki atmosferze współpracy, ścierania się różnych wizji poszczególnych indywidualności, we wzajemnym poszanowaniu, wykraczamy poza schematy, uciekając od standardowych rozwiązań.
Krótko o nas
Pracownia projektowa zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Firma jest kontynuacją rodzinnej tradycji ogrodniczej sięgającej 1972 roku. Misja firmy opiera się na dzieleniu z drugim człowiekiem radością, jaką niesie ogród. Pragniemy za pomocą swojej pracy i wiedzy tworzyć przestrzenie piękne i użyteczne, dopasowane do charakteru miejsca oraz oczekiwań klienta
Czy możesz nam zaufać?
15lat doświadczenia
342projektów i realizacji
100% zaangażowania
Do tej pory wykonaliśmy ponad 340 projektów i realizacji ogrodów prywatnych, ale również przestrzeni publicznych i zieleni komercyjnej głównie na terenie województwa pomorskiego. Aby zobaczyć pełną galerię naszych projektów odwiedź zakładkę PORTFOLIO
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew