Projektowanie ogrodów Gdynia

Nowoczesny projekt ogrodu z parasolami z bukszpanu w Gdyni

Ogród, który zaprojektowaliśmy znajduje się w centrum miasta w otoczeniu ścisłej zabudowy mieszkalnej. Działka jest niewielkich rozmiarów. Dominuje na niej nowoczesna bryła budynku. Ogród oparty jest na mocnych formach i prostych kształtach. W założeniu najważniejszym miejscem jest trzystopniowy drewniany taras wypoczynkowy z pergolą, do którego przylegają dwie wyniesione donice betonowe. Zaprojektowaliśmy w nich dwa bukszpany przybierające formę kopuły. Stanowią one mocny akcent w ogrodzie. Urozmaiceniem jest mały zbiornik wodny o regularnych kształtach z tryskającą wodą. Mocne formy przełamaliśmy kwitnącą roślinnością, w której królują m.in. hortensje, trawy, lawenda i przepiękny dereń kwiecisty. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu na małej przestrzeni można stworzyć idealne miejsce do wypoczynku w nowoczesnym klimacie.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew