Projektowanie ogrodów pomorskie

Projekt ogrodu przy domu jednorodzinnym z nowoczesną altaną w pomorskie

Ten niewielkich rozmiarów ogród charakteryzują naturalistyczne nasadzenia określone geometrycznymi kształtami rabat. Centralnym miejscem w ogrodzie jest pokaźnych rozmiarów drewniana altana z banią ruską. Jej konstrukcja została oparta na prostych, geometrycznych kształtach, a wnętrze podzielone na dwie strefy: jadalnianą z kompletem mebli oraz relaksacyjną z banią ruską. Cechą wyróżniającą altanę jest wkomponowane w jej konstrukcję drewniane siedzisko,   z którego rozpościera się widok na pozostałą część ogrodu. Do altany prowadzi ścieżka z lekko “rozrzuconych” płyt ceramicznych w kolorze bieli otoczona   z jednej strony delikatną rabatą z hortensji, jeżówek i miskanta.

 

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew