PROJEKT OGRODU LĘBORK

OGRÓD Z GABIONAMI

Ogród z gabionami to połączenie geometrycznych form małej architektury z roślinnością. Całość założenia utrzymaliśmy w jasnej kolorystyce bieli, beżu i błękitu co nasuwa na myśl klimat śródziemnomorski będący inspiracją do stworzenia tego projektu.

Ten niewielki ogród składa się z dwóch części: obszernego, dwupoziomowego tarasu z gabionami i elementami wodnymi oraz zieleni zaprojektowanej wokół budynku. Przylegający do ściany domu taras jest idealnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pierwszy poziom tej przestrzeni stanowi miejsce na wspólny posiłek przy dużym stole, drugi natomiast to przestrzeń wypoczynkowa z białymi kanapami usytuowanymi przy zaprojektowanej ścianie z gabionu wypełnionego naturalnym kamieniem i ozdobnym szkłem. W celu oddania śródziemnomorskiego klimatu w ogrodzie zaprojektowaliśmy roślinność w odcieniach bieli i fioletu w postaci szałwii omszonej oraz hortensji bukietowej w odmianie ‘Grandiflora’. Aby nadać lekkości założeniu zastosowaliśmy liczne nasadzenia z miskanta chińskiego ‘Graziella’.

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew