PROJEKT OGRODU LĘBORK

OGRÓD Z GABIONAMI

Ogród z gabionami to połączenie geometrycznych form małej architektury z roślinnością. Całość założenia utrzymaliśmy w jasnej kolorystyce bieli, beżu i błękitu co nasuwa na myśl klimat śródziemnomorski będący inspiracją do stworzenia tego projektu.

Ten niewielki ogród składa się z dwóch części: obszernego, dwupoziomowego tarasu z gabionami i elementami wodnymi oraz zieleni zaprojektowanej wokół budynku. Przylegający do ściany domu taras jest idealnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pierwszy poziom tej przestrzeni stanowi miejsce na wspólny posiłek przy dużym stole, drugi natomiast to przestrzeń wypoczynkowa z białymi kanapami usytuowanymi przy zaprojektowanej ścianie z gabionu wypełnionego naturalnym kamieniem i ozdobnym szkłem. W celu oddania śródziemnomorskiego klimatu w ogrodzie zaprojektowaliśmy roślinność w odcieniach bieli i fioletu w postaci szałwii omszonej oraz hortensji bukietowej w odmianie ‘Grandiflora’. Aby nadać lekkości założeniu zastosowaliśmy liczne nasadzenia z miskanta chińskiego ‘Graziella’.

powrót

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura