Zakładanie ogrodów Elbląg

Sielski ogród przy lesie w Elblągu

Ten malowniczy ogród znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Całość zaprojektowana została w charakterze swobodnym, naturalistycznym. Mimo, że ogród znajduje się w sercu miasta, jest pełen dźwięków przyrody i tętni w rytmie z naturą. Ażurowe, kręte, nieregularne ścieżki z naturalnego kamienia oprowadzają nas po całym ogrodzie. Panuje tutaj niesamowita różnorodność roślinna, która jest nie tylko ozdobna, ale także pożyteczna dla ptaków jak i innych małych zwierząt, będących częstymi gośćmi tej przestrzeni. Nie zabrakło pokaźnego trawnika ograniczonego ciekawymi, nieregularnie biegnącymi murkami z łupka. W założeniu znajdują się słusznej wielkości drewniane schody z bali, które prowadząc nas na górę skarpy, pozwalają podziwiać ogród z najwyższego jej szczytu. Uroczymi akcentami  budującymi niepowtarzalny klimat są liczne rzeźby, karmniki oraz poidełka dla ptaków. Ciekawą przestrzenią jest również przytulony do budynku ogród zimowy wraz z dużym tarasem. Z ogólnej części ogrodu do kolejnego wnętrza prowadzi nas kamienny portal, porośnięty różą pnącą.  Po przejściu wita nas otoczona sadem strefa grillowa. Duży taras z drewnianym stołem i ławkami oraz perełka - murowany grill z łupka stanowi miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew