Metamorfozy ogrodowe cz.2

WITAJCIE W NASZYM CYKLU METAMORFOZ OGRODOWYCH!

Zapraszamy do kilku kolejnych ogrodów, które przeszły metamorfozę dzięki nam.

 

6. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI NAD STAWEM Z DUŻYMI RÓŻNICAMI TERENU

Różnicę wysokości terenu rozwiązaliśmy poprzez zabezpieczenie skarpy murowanymi donicami z cegły w ciepłych odcieniach beżu zbliżonych kolorystyką do elewacji budynku.


 

7. PRZEMIANA NIEDUŻEJ DZIAŁKI DLA OSÓB MAJĄCYCH MAŁO CZASU

Aby podkreślić charakter założenia wszystkie nasadzenia zaprojektowaliśmy na liniach prostych oraz obsypaliśmy białym grysem, który podkreśla ich kolor i oddaje nowoczesny charakter ogrodu.

 
 

 

 

7. TAJEMNICZY OGRÓD

Mała działka z domem na środku, trzema bramami, dwoma furtkami i koniecznością znalezienia pomysłu na miejsce do wypoczynku-oto wytyczne, którym musielismy sporostać wykonując ten ogród.


 

 

 

 

7. POMYSŁ NA ZIELEŃ W OGRODZIE Z RÓŻNYMI POZIOMAMI

Różnica poziomów została zniwelowana przez szeroką, kamienną ścieżkę oraz nasadzenia z roślin ozdobnych o różnym pokroju i kolorze.

 

 

czytaj także:
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew