Projekty za granicą

Projekty za granicą

Koszty projektu

Koszt projektu ogrodu jest ustalany indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie materiałów oraz rozmowy telefonicznej. W większości przypadków są to projekty wykonywane online. Istnieje możliwość wizji lokalnej na terenie inwestycji. Taka wizyta jest dodatkowo płatna.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Mówimy biegle w języku angielskim. Oferta i projekt również mogą być przygotowane po angielsku.

 

Sposób współpracy

Warunkiem wykonania profesjonalnego projektu ogrodu przez naszą pracownię jest uzyskanie wcześniej określonych przez nas materiałów oraz rozmowa o Twoich oczekiwaniach.

Wszystkie spotkania możemy przeprowadzić za pomocą internetowego komunikatora (np. Google Meet), który umożliwia także udostępnianie ekranu komputera. W ten sposób zaprezentujemy Ci naszą koncepcję oraz wysłuchamy Twoich uwag.

Przed każdym spotkaniem otrzymasz na maila materiały, abyś mógł zapoznać się z każdym etapem projektu. Godziny spotkań dopasujemy do Ciebie.

 

 

 

Organizacja i transport materiałów

Zorganizujemy i przywieziemy Ci wszystkie niezbędne materiały do budowy Twojego ogrodu.

Jesteśmy w stanie zebrać i wysłać do Ciebie:

  • architekturę betonową (kostki, płyty, palisady),
  • gres porcelanowy,
  • rośliny,
  • konstrukcje i elementy stolarskie ( w częściach),
  • elementy systemu automatycznego nawadniania,
  • elementy ze stali (np. ogrodzenia),
  • materiały elektryczne,
  • ziemię do roślin, korę sosnową i wiele innych.

Wszystkie elementy przed wysyłką zostaną przez nas sprawdzone. Otrzymasz również szczegółowe wytyczne dotyczące zabudowy
oraz wsparcie techniczne.

 

Realizacja ogrodu

Jeżeli wyrazisz chęć założenia ogrodu w innym województwie lub za granicą przygotujemy ofertę na kompleksową realizację inwestycji. Musisz liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów, zwłaszcza związanych z transportem
i noclegami. 

Przed przystąpieniem do realizacji przygotujemy szczegółowy harmonogram prac. Postaramy się, aby cała inwestycja przebiegła maksymalnie szybko i sprawnie. 

 

 

 

 

czytaj także:

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura