Projekty elementów małej architektury

Projektowanie ogrodów nie ogranicza się tylko do doboru gatunków roślin i miejsca ich posadzenia. 7 Dla Ogrodu proponuje kompleksowe podejście w projektowaniu przestrzeni. Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie elementy małej architektury.

Projekty elementów małej architektury
 

Jeśli wyrazisz taką potrzebę zaprojektujemy Ci:

  • ogrodzenie, zabudowę na śmietnik,
  • pomieszczenie gospodarcze, drewutnię, wiatę,
  • altanę, kuchnię letnią z grillem i wędzarnią, ocieniacz, pergolę, piwniczkę na wino, przetwory i warzywa,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • warzywnik, zielnik.

Oto kilka naszych projektów małej architektury:

 

  ALTANA W KLIMACIE ŚRÓDZIEMNOMORSKIM

Piękna i funkcjonalna altana to doskonałe uzupełnienie ogrodu lub działki. Nie tylko pozwoli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z rodziną i przyjaciółmi, ale także, dzięki zastosowanym do jej budowy materiałom nada śródziemnomorskiego klimatu i niewątpliwego uroku wybranej przestrzeni.

 

Altana składa się z dwóch części: jadalnianej z grillem oraz jacuzzi. Strefy te usytuowaliśmy na różnych poziomach zapewniając każdemu użytkownikowi miejsce do wypoczynku.
 

 

Dobrze przemyślany ogród z dopasowaną zabudową może ochronić nas przed słońcem w upalne dni, osłonić przed wścibskim okiem sąsiada, czy stworzyć przyjazną przestrzeń do zabawy dla Twoich dzieci. Nie zawsze łatwo jest wkomponować coś dodatkowego        w przyszłości. Lepiej przewidzieć to na etapie projektu całościowego.
 
 
ALTANA- WYMIAROWANIE
Wokół domu znajdują się często budynki, budowle i sprzęty, które ułatwiają nam korzystanie z ogrodu oraz utrzymanie porządku. Ich estetyczny wygląd, odpowiednie proporcje i forma nawiązująca do domu muszą oddawać charakter miejsca. 
 
 Kilka przykładów elementów małej architektury zaprojektowanych na życzenie klienta:
 
WIATA ŚMIETNIKOWA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM


Trudno wyobrazić sobie nowoczesny dom z płaskim dachem, a zaraz obok stojącą altanę krytą strzechą.  W celu stworzenia spójnej przestrzeni ogrodowej, przychodzimy Ci z pomocą.

 

DREWNIANA ALTANA W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA


 

DREWNIANA PERGOLA


 

PLAC ZABAW


Dzięki naszej współpracy ze specjalistami otrzymasz również możliwość skonsultowania projektu i omówienia detali na spotkaniu              w naszym biurze wraz z wyceną i opcją wykonawstwa.

 

czytaj także:

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura