Ogrodzenia

Ogrodzenia

Ogrodzenie stanowi wizytówkę posesji. Tworząc projekt dbamy o to, aby współgrał z domem oraz elementami istniejącymi lub zaprojektowanymi typu altana czy carport. 

Z reguły projektujemy tylko ogrodzenie frontowe, gdyż jest ono ozdobą posesji i w głównej mierze ma stanowić przesłonięcie od strony drogi. Na pozostałych granicach działki proponujemy klasyczne ogrodzenie panelowe, które dopełniamy nasadzeniami roślinnymi lub nie stosujemy go w ogóle.

Ogrodzenia projektujemy stosując takie materiały jak: drewno, stal, aluminium, podmurówki systemowe, bloczki betonowe, L-ki betonowe oraz najprostsze ogrodzenia ocynowane. Należy pamiętać, że ogrodzenie może stanowić nawet 25% kosztów całościowych budowy ogrodu. 

 

Poniżej kilka naszych realizacji

Ogrodzenie wykonane z bloczków betonowych z przęsłami stalowymi, ocynkowanymi i malowanymi proszkowo

 

Ogrodzenie murowane, pokryte płytami ceramicznymi, z przęsłami stalowymi

 

 Ogrodzenie z L-ek betonowych z pionowymi profilami aluminiowymi 

 

Przykładowe ogrodzenia drewniane

 

Przy realizacji ogrodzeń współpracujemy z firmą OGRODZENI. Jest to firma specjalizująca się w budowie ogrodzeń już od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadają również automatykę do bram, carporty, altany i wiaty. Poniżej przedstawiamy ogrodzenie naszego projektu wykonane przez firmę w zeszłym roku. 

 

&t=1s" target="_blank">Ogrodzenie aluminiowe.

 

czytaj także:

Projektowanie i zakładanie ogrodów pomorskie

Trójmiasto, Rumia, Wejherowo, Reda, Lębork, Tczew, Elbląg, Chwaszczyno, Kościerzyna, Starogard Gdański

Projektowanie ogrodu Gdańsk

Projekty ogrodów z możliwością spotkania wykonujemy na terenie województwa pomorskie Poza tym obszarem projektowanie odbywa się online.

Zakładanie ogrodu Gdynia

Zapewniamy zakładanie ogrodu w obrębie do 100 km od naszego biura