PROJEKT OGRODU RUMIA

OGRÓD SWOBODNY Z TRAWNIKIEM W KSZTAŁCIE ŁEZKI

Koncepcja zakładała stworzenie podłużnego ogrodu w naturalistycznej formie przy zabudowie szeregowej, który wpisze się w miejski krajobraz. Ciekawym elementem naszego założenia jest trawnik kształcie łezki otoczony kolorowymi rabatami. Nasadzenia składają się głównie z bylin oraz krzewów kwitnących. Dzięki odpowiedniemu doborowi gatunków rabaty zakwitają wczesną wiosną i kwitną do późnego lata w odcieniach fioletu i różu. W projekcie zwróciliśmy szczególną uwagę na dobór nawierzchni. Zdecydowaliśmy się zastosować postarzaną kostkę w procesie produkcji. Takie rozwiązanie dzięki obiciu krawędzi  i zastosowaniu melanżu kolorystycznego zachowuje nawierzchnię miłą dla oka na długie lata. Zastosowanie murków oporowych opartych na łukach umożliwiło nam podkreślenie lejącego się kształtu ogrodu i nadanie dynamiki całości założenia.

Jeśli chcesz zobaczyć projekt tego ogrodu kliknij OGRÓD SWOBODNY Z TRAWNIKIEM W KSZTAŁCIE ŁEZKI

powrót
Zasięg usług
Projekty ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski oraz zagranicą.

Na terenie województwa pomorskiego możemy umawiać spotkania w naszym biurze, jak i u Ciebie. Projektowanie ogrodów w innych województwach i zagranicą odbywa się online.

Zapewniamy kompleksową realizację ogrodu w obrębie 50 km od naszego biura. Zakres wykonawczy pozostałych prac związanych z realizacją projektu ustalimy z Tobą po indywidualnej rozmowie.

Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Reda, Tczew